درماندگی

ظاهرا این یادداشت‌های اخیر برای بعضی‌ها خیلی دردناک و غیر قابل تحمل بوده است، به طوری که فحاشی‌ها مستهجن‌ هم نتوانست سوزش این مطالب را برای‌شان قابل تحمل سازد و چاره را در به اصطلاح هک این وبلاگ دیدند که از پس آن هم برنیامدند! این پیام را به عنوان یاددگاری از درماندگی و حقارت ابدی این بینوایان نگه می‌دارم تا شاید درس عبرتی باشد برای کسانی که با خودبزرگ بینی کاذب و نادانی آشکار خود را نخود هر آشی می‌کنند! 

به لطف اهورامزدا این پایگاه شیطانی گروهک پانترکان طرفدار ناصر پورپیرار از طرف پسران آریایی ایران زمین هک گردید. بزودي خدمت بقيه وطن فروشان هم خواهيم رسيد. پيروز باد آئين اهورايي [به قول بعضی‌ها هه هه هه هه]

/ 40 نظر / 168 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهندس منوچهر کارگر

آقای دکتر گلسرخی عزيز . شما که با نام مستعار و توهين آميز می نويسيد که من بروم بذر تربچه بخرم و صباغ بکارد . و يا اينکه اين مهندس کارگر تربچه کار و یا مطالب اهانت آمیز ی را که بنام صداقت - غفوری - ساسان - رهگذر ميرزايی - محمد - رضا - علی و ... نوشته ايد . مگر من تخصص خود را در باغبانی انکار کرده بودم که شما خواننده را به سايت سبزيکاری من حوالت داديد . خوب نگاه کنيد که پيام من با پيام شما تا چه ميزان اختلاف دارد . شما در همين پيام کوتاه هم از اهانت دريغ نکرده ايد وحال آنکه من حتی يک کلمه اهانت آميز به حرمت دوستی قبلی بشما نسبت ندادم . اين دو پيام نشان دهنده رفتار و کردار هريک از ماست . شما در این پیام در سلامت عقل من شک کرده اید . ولی فراموش کرده اید که بنام ساسان بابک استخری ( میرزایی ) از من کتابی را خواسته بودید که من آن لیست را فقط و فقط بطور خصوصی برای شما فرستاده بودم و در پاسخ نوشتم آقای گلسرخی دست بردارید و بلافاصله ایمیلیبا آدرس خودتان فرستادید که من ساسان نیستم ! چگونه به این سرعت از پیام من به ساسان باخبر شدید؟ حالا باید به سلامت عقل من شک کرد یا به شما ؟! دنباله دارد .

مهندس منوچهر کارگر بخش ششم

آقای دکتر گلسرخی عزيز . بگذاريد بشما بگويم که من تا اين لحظه در مقابل آنچه شما کرديد سعی در سکوت داشتم و بشما توصيه ميکنم که هر آنچه را که در ۲ سايت خودتان( ساسان و کاکالا) در اين زمينه وجود دارد پاک کنيد و بگذاريد اين دفتر بسته باشد و دوستی من و شما برقرار . و به غفوری و صداقت هم بگوئید شکر میل کنند . در غير اينصورت بشما می گويم که من هم همانند شما و شايد بسيار بدتر شروع خواهم کرد و اين را بدانيد که آنقدر توانايی دارم که شما را از همين راه دور در تهران آزار دهم . شاد و شادکام باشيد .

عارف (۱)

استاد ارجمند، جناب مهندس کارگر. سلام. چند نکته: ۱. سوگند می خورم که بعد از آخرين ای‌ميل‌های ما در مورد اين مناظرات کتبی هرگز ايميلی برای شما نفرستادم، هرگز بعد از آن مناظره کتابی از شما نخواستم و به ويژه هرگز و هرگز از آن ليست خصوصی کتابی را از شما نخواستم و اگر شما يا هر کس ديگر بتواند با انتشار عمومی آن ای‌ميل‌هايی که می‌گوييد من فرستادم، خلاف اين ادعای مرا ثابت کند، قسم می‌خورم تا آخر عمرم دست به قلم نبرم. ۲. سوگند می‌خورم که از ای‌‌ميل‌های آقای ساسان يا هر کس ديگری به شما بی‌خبرم و يقين دارم که يا اشتباه می‌کنيد و يا عمدا به دروغ پراکنی دست زديد. اگر در اين مورد هم کسی بتواند خلاف ادعای مرا ثابت کند، قسم می‌خورم که نوشتن را برای هميشه تعطيل کنم

عارف (۲)

۳. سوگند می‌خورم که هرگز هيچ پيامی چه توهين آميز و چه غير آن در هيچ کجا برای شما يا در مورد شما ننوشتم، ولی ذره‌ای ترديد ندارم که فحش‌های اين چند ماه اخير از جانب شما و آقای صباغ بوده است و با گاف‌‌هاي واضحي كه نشان داديد اين موضوع مثل روز روشن شده است. نمونه‌اش همين پيام آخري شما كه كلمات و جملاتش در تمامي آن فحش‌ها تكرار شده است و اين بار آخري آن را به صورتي محترمانه با اسم خودتان فرستاديد!! و مفصل‌تر آن را با اسم ايراني در سايت‌هاي متعدد نوشتيد!! گاف بس فاحش ديگرتان اين بوده كه من سي‌دي فيلم تختگاه هيچ كس را با يك اسم ساختگي براي شما با پست ارسال كردم و در جاي آدرس اسم يك موسسه فرهنگي را همين‌طوري نوشتم (قابل توجه آقاي صباغ كه بدانند پست ايران كار مي‌كند!!!!!!) اما شما به جاي تشكر با همان اسم الكي كه فقط شخص شما از آن باخبر بوديد، يه دنيا فحش ركيك براي من فرستاديد!!!!!! مي‌بينيد استاد گرامي. ديگر جاي حاشا نمانده است و با دروغ پراكني هم چيزي تغيير نمي‌كند. هر چه بيش‌تر ادامه دهيد، دست خودتان بيش‌تر رو مي‌شود

عارف (۳)

۴. من هيچ دشمنی با شما ندارم و هر تهديدی از سوی شما يا هر کس ديگري در هر مقامي برايم فقط و فقط اسباب خنده است. بنابراين هزاران فحش ديگر هم برای من بفرستيد يا در اين جا و آن جا بنويسيد، هيچ پاسخی از جانب من نخواهد داشت، چون مثل استاد پورپيرار معتقدم کسانی که چنين فحاشي‌هايي می‌کنند فقط خود را در لجنزاری از تعصب و نادانی آلوده می‌سازند. 5. احترام شما بر حسب سن و سالي كه داريد براي من واجب بوده و است، به دوستي خودم با شما عميقا احترام مي‌گذارم، براي كارتان ارزش قائل بودم، اما خود شما باب دشمني و فحاشي را باز كرديد و مرا ناگزير كرديد كه آن را علني كنم. اما هر چه مي‌خواهيد بگوييد و بنويسيد و مطمئن باشيد كه من هرگز هيچ جوابي نخواهم داد، مگر در حد پاسخ به سوالي از جانب خود شما يا ديگران. من كاملا تعصب و عصبانيت شما را درك مي‌كنم و به شما حق مي‌دهم. كاري كه كرديد واكنش تمامي آدم‌هاي متعصب و خشمگين از شنيدن حقيقت است. من وظيفه خودم را انجام دادم و خواهم داد. شما هم به تشخيص خودتان هر گونه كه مي‌خواهيد رفتار كنيد.

عارف (۴)

۶. در پايان بازهم تأكيد دوباره مي‌كنم: مطلبي كه در مورد درخواست كتاب‌هاي ليست خصوصي از سوي آقاي ساسان نوشتيد، يا اشتباهي فاحش است يا دروغي شرم‌‌آور، چون من هرگز اي‌ميلي براي شما با اين مضمون‌ها يا هر چيز ديگري نفرستادم و اگر مدعي هستيد من دروغ مي‌گويم آن اي‌ميل‌ها را در سايت‌تان منتشر كنيد تا آبروي من برود و همه بفهمند كه من آدمي دروغگو و همان ساسان هستم و فاقد سلامت عقل!! در ضمن، قضاوت در مورد تغییر مطالب یا فرمت آن‌ها هم با خوانندگان تا بدانند من چه گاف‌هایی مرتکب شدم و آن‌ها را تغییر دادم!! موفق باشيد.

مهندس منوچهر کارگر

آقای دکتر گلسرخی . با اين ترتيب که شما می گوئيد. و من باور ندارم و من می گويم شما باور نداريد بهتر است برويم به روز اول . آنروزی که درخواست های متعددی با نامهای مختلف از پست شما دريافت ميشد که کتاب ميخواستند و من نوشتم آنجا کجاست و با چند نام کتاب درخواست می کنيد . شما به من پاسخ داديد اينجا سکوی نفت در دريا است و بچه ها که از کار برمی گردند مشغول انترنت ميشوند و من اينجا هستم تا اگر اشکالی پيش آيد . رفع کنم . واولين نوشته آقای پورپيرار را برای من فرستاديد . بهر حال من فکر ميکنم به همان روز بازگرديم . من تمام نکاتی را که بهر نحوی در در سايت های من است و مربوط به شما و آقایپورپيرار و ساسان ميشود پاک می کنم و شما هم همين کار را بکنيد تا اثری از اين بگو مگوها نباشد . البته من اين کار را خواهم کرد اگر شما هم برهمين عقيده هستيد انجام دهيد . من برای هميشه نام شما و آقای پورپيرار و ساسان را از حافظه خودم پاک ميکنم . موفق و شادکام باشيد .

مهندس منوچهر کارگر

آقای دکتر گلسرخی . شما با نام من و آدرس وبلاک من همين پيامی را که شخصی بنام ايرانی برای منهم فرستاده به آدرس آقای پورپيرار فرستاده ايد و چندين پيام فحش برای من . من سعی کردم که به آقای پورپيرار پيام دهم که اين نوشته از من نيست ولی پيام گير ايشان پيام مرا دريافت نکر و نوشته شد اين آدرس پيدا نشد . حال آنکه پيام شما و ديگر نامهای مستعار را دريافت کرده بود . و اين نشان ميداد که اين خود شما هستيد که ابتکار عمل داريد . من با فايل (پ.د.اف) پيامی به آدرس ايميل آقای پورپيرار فرستادم و اعلام کردم که نوشته از من نيست . بلزم از شما ميخواهم به اين دو دوزه بازی خاتمه دهيد . و همديگر را فراموش کنيم . نصيحت مرا گوش کنيد . شاد و خرم باشيد ک مهندس منوچهر کارگر

عارف

استاد ارحمند، جناب مهندس کارگر. با تشکر از لطف شما، احساس می کنم باز هم اشتباهاتی نسبت به من وجود دارد. اول، باز هم قسم می خورم که هيچ کدام از پيام های سايت استاد پورپيرار یا هر سایت دیگری له يا عليه شما مطلقا از من نبوده و نيست و واقعا نمی دانم چرا تصور می کنيد که پيام های توهين آميز نسبت به شما از طرف من هستند. من واقعا کوچک‌ترین دلیلی برای توهین به شما ندارم چون گفتنی هایم را به صراحت و محترمانه برای شما نوشتم. لذا در نهايت احترام بايد بگويم فکر می کنم در اين مورد هم مصداق مثل کافر همه را به کيش خود پندارد،‌ تصور کرديد. دوم، يک نمونه از اشتباهات شما در مورد خودم را ذکر می‌کنم و از بقيه می‌گذرم. آن نامه‌ اين جا سکوی نفت در درياست و ... مال من نيست! من در عمرم حتی يک بار در سکوی نفت نبودم! در ضمن من به روال سابق و با پایان تابستان در حال ترک ایران هستم و فکر کنم مثل همیشه این وبلاگ برای چند ماه تا یک سال تعطیل شود. در طول این مدت تنها یکی دو تا از دوستان باز هم به روال سابق فقط گهگاهی عهده دار سر زدن به این سایت خواهند بود و بس. در پناه حق باشيد.

ايرانی

از اين وبلاك ها ديدن كنيد http://www.pourpirar.blogfa.com http://www.pourpirar2.blogfa.com